czwartek, 27 lutego 2014

numer 86

Mała odmiana od koszul, które najczęściej nosze, t-shirt z nadrukowanym numerem. Już od dłuższego czasu podobają mi się takie koszulki i bluzy, ale do końca nie byłam przekonana, bo teoretycznie nie w moim stylu. Zmieniam zdanie czuje się w nim bardzo dobrze a więc jak najbardziej jest w moim stylu. Poza tym jestem zdania, że czarno białe ubrania zawsze wyglądają dobrze, czymkolwiek by nie były.t-shirt- topshop
sweterek-cubus
spodnie-h&m
wisior-f&f
buty-new look

czwartek, 6 lutego 2014

sen zimowy.

Ejbii na trzy miesiące zapadła w sen zimowy. Teraz następuje powolne wybudzanie się... Miejmy nadzieje, że na trwałe... i liczmy na większą ilość postów.
Czasem mam ochotę usunąć bloga, ale szybko wraca mi zdrowy rozsądek i stwierdzam, że nigdy tego nie zrobię. Pomimo braku czasu, czasem chęci, utrudnionych warunków atmosferycznych (sory taki mamy klimat) oraz sposobności... Lubie tworzyć posty i sprawia mi to radość, szkoda tylko, że nie staram się częściej robić tego co sprawia mi przyjemność, ale ja jestem dość dziwnym człowiekiem... nie istotne :) W każdym razie w tym blogu jest całe moje serducho od 4 lat i choćbym miała dodawać posty bardzo rzadko to i tak go zostawię, choć chciałabym, aby miało to miejsce zdecydowanie częściej, jednak nic nie obiecuję, zobaczymy ;)

żakiet,koszula-h&m
wiosr-f&f
torebka-parfois
buty-new look